JAK ZAROBIĆ NA ...


Jak zarabiac na telefonie
Nie rozstajesz się ze swoim telefonem  ? Nie tylko ty !!! Ostatnio oprócz nielicznych wyjątków jakimi są małe dzieci i osóby w bardzo zaawansowanym wieku wszyscy mają go przy sobie . Telefon  jest obecnie  nie tylko źródłem rozrywki, ale dzięki niemu można również zarobić kilka złotych.


Aplikacji , które mogą ci to umożliwiać jest bardzo dużo i codzienne powstają nowe ...

co  ja proponuje  dowiesz sie na
 


Jak zarobić będąc nastolatkiem ?

Każdy młody człowiek ma swoje potrzeby , na które często kieszonkowe od rodziców nie wystarcza. Chce częściej wychodzić z przyjaciółmi, kupić bluzkę, która nie bardzo podoba sięmamie czy tez doładować telefon. Wszystkie te działania wymagają pieniędzy, a nie zawsze rodzina z takich czy innych względów chce finansować takie„zachcianki”. Będąc nastolatkiem możesz także zacząć zarabiać niewielkie kwoty pieniędzy, które pozwolą Ci uzupełnić kieszonkowe od rodziców.

Co robić aby nie tracić zbyt dużo czasu i nie wykonywać pracy, która nie może byćwykonywana przez dzieci?

Oto skutecznie pomysły jak zarabiać będąc nastolatkiem :

1. Wyprowadzanie psów: dla tych którzy nie boją siępsów ;-) - zapytaj się starszej sąsiadki lub sąsiada czy nie potrzebuje kogoś do wyprowadzania psa. Zobacz jak wielu ludzi, pracuje więcej niż 8 godzin dziennie i nie ma czasu na wyprowadzanie swojego pupila - oni chętnie skorzystają z twojej oferty - jak nie codziennie to przynajmniej od czasu do czasu.

2. Ulotki i gazety reklamowe: wiele sklepów poszukuje ludzi do dystrybucji ulotek czy też gazetek reklamowych . Oferty znajdziesz w prasie i w internecie. Roznoszenie ulotek i gazet - to najpowszechniejszy sposób na zarobek wśród niepełnoletnich. Przedział wiekowy jest różny, ale zazwyczaj od 13 roku życia można je już roznosić. Weź kilka z nich i za jednym razem roznieś wszystkie.

3. Wprowadzanie danych, pisanie tekstów : teraz wszystkie nowe pokolenia wiedzą, jak korzystać z komputera i jego aplikacji. Dla chłopca lub dziewczynki nie będzie zatem szczególnie trudne wprowadzenie danych lub przepisywania tekstów na komputerze. Jest to proste zadanie a często dorośli nie mają czasu lub chęci do takiej pracy.

4. Pomoc domowa: zaoferuj się jako pomocnik dla tych, którzy są w potrzebie! Sprawdź kto z rodziny, znajomych lub sąsiadów posiada małe dziecko i zapytaj czy nie potrzebna im pomoc. Może to być opieka nad dzieckiem w czasie gdy „młodzi rodzice” chcą ich do kina . W przypadku starszych osób pomoc może polegać na towarzyszeniu przy zakupach spożywczych, wykonaniu niektórych prac administracyjnych w komputerze , koszeniu trawnika czy też plewieniu ogródka. Pomoc innym jest rzecząbardzo szlachetną , która pomoże ci rozwijać w pozytywny sposób twoją osobowość.


5. Jeśli masz zdolności artystyczne wykorzystaj je - pasja może stać się źródłem dochodu . W ten sposób zarabiają ci , którzy tworzą biżuterię , torebki , ciasta , hafty, szkice . Możesz sprzedawaćje na targach, jarmarkach lub przez internet na bezpłatnych portalach takich jak na przykład : olx swistak , kiermasz , ukcyjnie , crn.

6. Sprzedaj w Internecie niepotrzebne w domu rzeczy ubrania, naszyjniki, kolczyki, zabawki , książki . Zrób porządek w pokoju – rodzice się na pewno ucieszą i zobacz jak wiele rzeczy nie jest ci potrzebnych . Jeśli są w dosyć dobrym stanie zapytaj o pozwolenie rodziców i wystaw je na aukcjach .


7. Mycie samochodów: umycie i wysprzątanie samochodu to jest naprawdę moment. Zapytaj sąsiadów , znajomych o taką możliwość „dorobienienia” do kieszonkowego. Jest wielu , którzy z przyjemnością dadzą ci w ten sposób zarobić.

Pamiętaj żadna praca nie hańbi a pomagając innym przy okazji możesz się nauczyć odpowiedzialności, uczciwości i przede wszystkim wartości pieniądza.
Jak zarabiać na muzyce

Jeśli zapytać doświadczonych muzyków , którzy grają wielu lat , większość z nich powie, że kiedy oni zaczęli się zajmować muzyką życie z niej było znacznie prostsze.

Ale dziś powiemy , że wtedy były mniejsze szanse na szersze zaistnienie na rynku muzycznym ze względu na ograniczoną dostępność mediów . Dzisiaj rynek muzyczny jest podzielony w ten sposób , że jest na nim bardzo mało miejsca dla gwiazd, ale wiele szans dla amatorów na zdobycie popularności i generowanie dochodów także w inny sposób.

Zobaczmy, jakie są nowe sposoby zarabiania na muzyce?

1. Crowdfounding

Na całym świecie ten system jest stosowany, aby utrzymać ścisły związek między sponsorami i artystami. Społecznościowe finansowanie artystów daje inicjatorom przedsięwzięćspołecznych, kulturalnych i biznesowych możliwość pozyskiwania środków na ich realizację a finansującym możliwośćzarobku w przypadku osiągnięcia sukcesu przez wybranych artystów . Finansującymi sączłonkowie wirtualnych społeczności, znajomi, rodzina i wszelkie osoby, które mikropłatnościami chcą wesprzeć twórców. Wiele drobnych wpłat składa się na dużą pulę środków, które pozwalająspełniać marzenia, rozwijać biznes lub organizować atrakcyjne eventy.


2. PledgeMusic

W eksploatacji, jest bardzo podobny do platformy crowdfounding, z tym że dodatkowo daje możliwość zakupienia praw do wcześniejszego nabycia gotowej płyty artysty , a za kilka dolarów więcej można umieścić własne nazwisko na stronie z podziękowaniami na fizycznej wersji albumu. Na PledgeMusic znajdziemy takich artystów jak Smashing Pumpkins, Korn, Ben Folds Five . Tutaj można również zamówićprywatny minikoncert wybranej grupy za pośrednictwem Skypa. Wszystko po to, aby pomóc nowy muzykom zaistnieć na scenie i przy okazji mieć udział w ich promowaniu i własnym zarobku.

www.pledgemusic.com

3. Sklepy Usenet

Usenet jest uznawany za najbardziej prywatną drogę wymiany plików przez Internet, to ogromny, stale rosnący zbiór danych pochodzących z grup dyskusyjnych, gdzie rzesze zapaleńców wymieniają się tonami informacji. Platformy te pozwalająrównież sprzedawać pliki MP3/4 bezpośrednio z konta.

http://www.gazeta.pl/usenet

4. BandPage czyli profil firmowy

Do niedawna strony firmowe artystów czy też grup były po prostu aplikacjami Facebooka czy teżGoogle używanymi aby odsłuchać przykładowej muzyki czy tez umożliwiającymi kontakt. Ostatnio zadebiutowały i przedstawiły nowe funkcje portale i aplikacje takie jak Deezer , Sportyfy czy też Pandora. Tutaj jest możliwośćzarabiania na muzyce poprzez uzyskiwanie procentu od odtworzonego nagrania umieszczonego przez nas na tych portalach . Jest też możliwość odpłatnego organizowania koncertów w domu.. Stawki dla niezależnych artystów (spoza dużych wytwórni) to kwota rzędu 0,003-0,005 USD za odtworzenie utworu (czyli 0,3-0,5 centa).

5. YouTube

Program partnerski YouTube: sposób na zarabianie poprzez dzielenie przychodów reklamowych związanych z odtwarzaniem wideo w serwisie YouTube. Wpływy są wypłacane na YouTube przez reklamodawców.

6. Praca na zlecenie

Innym sposobem zarabiania pieniędzy jest bycie muzykiem sesyjnym. Jako wokalista i instrumentalista, możesz pracować dla innych projektów muzycznych. Na przykład tworząc muzykę do reklam, filmów , ale także wystaw, instalacji i wszystkiego, co może towarzyszyć produktom . Jako autor tekstów, możesz pisać piosenki dla innych muzyków, lub komponować muzykę specjalnie dla nich.

7. Lekcje Muzyki.

Każdy z muzyków nauczył się gry na instrumencie od kogoś innego lub był samoukiem . Dlatego też zdobyte doświadczenie , wiedzę i techniki pomoce w muzyce można odpłatnie przekazać dalej innym chcącym sięczegoś nauczyć. To także może to być dobry sposób, aby uzupełnić swoje dochody , doskonalić swoje rzemiosło i jednocześnie rozwijać własną karierę.

8. Koncerty

Grywanie koncertów w barach, restauracjach, na przyjęciach , weselach lub innych prywatnych imprezach jest także niezłym źródłem dochodów . W czasie sezonu dobra kapela może zarobić od kilkuset do kilku tys zł na tydzień.

Nigdy nie zapominaj : Nie zniechęcaj się , jeśli nie uzyskać natychmiastowych wyników , to zabiera trochęczasu , zanim zaczniesz być popularny i zaczniesz zarabiać znacznie więcej !


Jak zarabiać na… książkach

Uwielbiasz czytać książki i wyciągasz z nich co najlepsze ? Interesuje Cię zabawa słowami? Jesteś dobry w pisaniu streszczeń i analiz, a także w porównywaniu różnych dzieł literatury? Super ja też uważam, że czytanie książek jest ważne i pouczające , a teraz nawet pozwala zarobić .
Jest na to kilka sposobów !!!

Zarabianie poprzez czytanie i pisanie recenzji!

Pamiętaj Wydawnictwa i księgarnie poszukują recenzentów swoich książek np. program partnerski księgarni Selkar daje wybór 2 wariantów zarobku poprzez a/ Promowanie książek i zarobku ok. 10% od sprzedaży książki b/ Promowania programu partnerskiego i zarobku w wysokości ok. 20% od zarobków osoby poleconej.

Co trzeba zrobić ?

Przede wszystkim powinieneś przeczytać książkę o której będziesz pisać ponieważ dużo łatwiej jest opisywać i wydawać opinię o czymś , co znasz! Możesz napisać recenzję, streszczenie lub opinię o książce współpracując z wydawnictwem lub zamieścić na specjalistycznym portalu lub forum. Możesz także założyć bloga, gdzie zaczniesz dzielićsię swoimi spostrzeżeniami na temat przeczytanych książek lub tylko na początek zamieszczać komentarze pod recenzjami napisanymi przez innych ludzi.

Ułatwi ci to Textmarker.pl ; oferia.pl i zlecenia.przez.net ;omnigo.pl

Napisz i wydaj własną książkę


Jeśli nie chce Ci siędobijać do drzwi różnych wydawnictw czekając aż któreś ci łaskawie odpowie a równocześnie nie jest Cię stać na wydruk i kolportaż książki we własnym zakresie - Zrób ze swojej książki e-booka i sprzedawaj go przez stronę internetową ; systemy partnerskie lub portale wydawnicze typu self publishing, gdzie każdy autor tekstów może wydać swojąpublikację w postaci ebooka i zarabiać na jej sprzedaży. Na tych portalach można publikować dowolną treść – od kryminałów do prac naukowych, a sam proces może przebiegać zupełnie automatycznie lub z pomocą specjalistów danego serwisu. Jak się tu zarabia? otóż na każdej kolejnej sprzedanej publikacji zarobimy procentowo coraz więcej a jeśli chodzi o koszty to głównie jest to prowizja dla każdej z platform, na której zamieszczamy naszą pozycje i w zależności od serwisu wynosi ona od 15 do 30 procent.

E- booka zamieścisz tu : wydaje.pl ; amazon.com ; ebookpoint.pl; virtualo.pl; bezkartek.pl; backpen.com; beezar.pl ; pressmo.pl

Spienięż posiadane przez siebie książki

Dzięki portalom internetowym możesz sprzedaćonline wszystkie swoje przeczytane i używane książki . Internet to jeden ze sposobów, dzięki któremu takie ogłoszenie może dotrzeć do wielu osób. Niektóre portale specjalizujące się w skupie książek działają na takiej zasadzie , że wpisując kod ISBN do wybranej pozycji, otrzymasz gwarantowaną cenę,za którą portal ten jest ją w stanie od Ciebie odkupić. Książki wysyłasz im pocztą a koszty wysyłki pokrywa odkupujący portal . Twoje używane książki na pewno znajdą nowego właściciela a Ty zyskasz miejsce na nowe książki w swojej biblioteczce oraz podreperujesz swój budżet domowy .Możesz też sprzedawać książki poprzez korzystanie z serwisów aukcyjnych ! Ja polecam takie serwisy : allegr; lubimyczytać - odp. wątek ;Facebook -odp. Grupy ; olx ; finta ; skupszop.pl

Jak zarabiać na filmach
Jeśli jesteś filmowcem amatorem , masz kamerę  lub telefon z kamerką to po prostu zacznij zarabiać na swoich filmikach  poprzez dzielenie się nimi na  witrynach internetowych  takich jak YouTube lub innych których zestawienie podaję poniżej. 
Wykorzystaj swoją pasję aby zarabiać poprzez zabawę w filmowanie spełniając poniższe kryteria :
   

VIDEOHIVE. NET - Stwórz filmik i sprzedaj go

BLOG PRZENIESIONY POD ADRES:


Jeśli chcesz przeczytać ten  artykuł zajrzyj poniżej


 

  
 
 
 

 

ZDJĘCIA

Interesujesz się fotografią ? Nie rozstajesz się ze swoim aparatem ? Wszędzie robisz zdjęcia? Okazuje się, że ten gadżet może być nie tylko źródłem rozrywki, ale dzięki niemu można również zarobić do kilkuset złotych miesięcznie!!! 

BLOG PRZENIESIONY POD ADRES:


Jeśli chcesz przeczytać ten  artykuł zajrzyj poniżej


 

 

KOSMETYKI

Zakup kosmetyków zawsze wiąże się z dużymi wydatkami.

Jak jednak zarabiać  na kosmetykach?

 
BLOG PRZENIESIONY POD ADRES:


Jeśli chcesz przeczytać ten  artykuł zajrzyj poniżej


 

ŚLUB I WESELE

Organizacja ślubu i wesela zawsze wiąże się z dużymi 

wydatkami.

Jak jednak zarobić  na tej uroczystości?BLOG PRZENIESIONY POD ADRES:
Jeśli chcesz mieć dostep do tego artykułu zajrzyj poniżejBrak komentarzy:

Prześlij komentarz